Par projektu

Vietne macies.drossinternets.lv un video blogu sižeti “Interneta noslēpumi – atklāti!” ir izveidoti, lai arvien vairāk bērni un jaunieši, tāpat arī viņu vecāki un skolotāji uzzinātu, kā kļūt par gudriem un atbildīgiem interneta lietotājiem! Šeit atrodami video un informatīvi materiāli (stundu plāni, uzdevumi, padomi utt.), kurus var izmantot gan pedagogi, strādājot ar skolēniem un pārrunājot interneta drošības jautājumus, gan skolēni paši, kā arī jebkurš interneta lietotājs, kurš vēlas uzzināt vairāk par to, kā savu darbošanos internetā padarīt drošāku un atbildīgāku!

Visus materiālus drīkst izmantot tālāk un pielāgot pēc nepieciešamības. Izmantojot materiālus, atsauce uz Drossinternets.lv obligāta.

 

Macies.Drossinternets.lv ir Net-Safe Latvia Drošāka interneta Centra veidots materiāls, kas tapis sadarbībā ar TV raidījumu Nākotnes Parks un portālu www.zparks.lv. Blogu seja ir jauniešu vidū zināmais blogeris Krišs Kupruks, kurš aizrautīgi informē par jaunumiem tehnoloģiju pasaulē savā blogā radiokaste.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Go to Top